enghlab-sanati-paydar-01-285×170

معرفی و شرح مختصر مستند انقلاب صنعتی پایدار

مستند انقلاب صنعتی پایدار درواقع رنج‌نامه‌ای است که جمشید آرین اصل از سال ۱۳۸۰، برای ایجاد تحول در سیستم حمل‌ونقل و استفاده از انرژی‌های پاک پایدار متحمل شده است و یا شاید بتوان با نگاهی دقیق‌تر این مستند را سوگنامه‌ای دانست که مهندس آرین آن را در رثای مظلومیت بند بند سیاست‌های اقتصاد مقاومتی سر داده است.
economics-of-happiness-285px-170px

اقتصاد شادی روایتی از تقابل جهانی‌سازی اقتصاد به نفع ابرشرکت‌ها

اقتصاد شادی جهانی‌سازی اقتصاد را نقد می‌کند و پی‌آمدهای منفی آن‌را برمی‌شمارد و برای آن جایگزین ارائه می‌دهد: محلی‌سازی اقتصاد.
made-in-france-285×170

اقتصاد مقاومتی در فرانسه! – معرفی و شرح مختصر مستند «ساخت فرانسه»

این مستند با بیان مشکلات جامعه فرانسه که به واسطه‌‌ی جهانی‌شدن دامن گیر آن‌ها شده، سعی دارد همه‌ی هم‌وطنان خود را برای برون‌رفت از این بحران بسیج کند. راهکاری را هم که برای دست یافتن به این مهم ارائه می‌کند حمایت یکپارچه دولت و مردم از تولیدات داخلی فرانسه است.
resistant-people-in-economy-100px-in-70px

مردم مقاوم در الگوی معیشت مقاوم

اگر اقتصاد در یك كشور به مثابه يك ساختمان در نظر گرفته شود، مردم بنيان آن هستند. اين مردم مقاوم هستند كه مقاومت اقتصاد را تضمین می‌كنند.
nabard-khamush-100px-in-70px

معرفی و شرح مختصر مستند نبرد خاموش

مستند نبرد خاموش علاوه بر مطرح کردن صریح و بی‌پرده‌ی آثار تحریم در جامعه، به چگونگی تأثیر تحریم‌ها بر میزان خودکفایی و ایجاد نگاهی دورن‌زا نیز می‌پردازد.
irangard-100px-in-70px

معرفی و شرح مختصر مستند ایرانگرد

مستند ایرانگرد در کنار به تصویر کشیدن طبیعت مناطق مختلف ایران، خانواده‌هایی را معرفی می‌کند که برخی از گزاره‌های معیشت مقاوم را در زندگی خود به‌کار بسته‌اند.
doomsday-preppers-100px-in-70px

معرفی و شرح مختصر مستند آمایش‌گران روز مبادا

مستند آمایش‌گران روز مبادا به بررسی نحوه‌ی مقاوم سازی زندگی برای مواجهه با بلایای عظیم طبیعی و غیر طبیعی با بهره‌گیری از ابزارها و فن‌آوری‌های مدرن می‌پردازد.